Strona główna

Strona Główna. W zamyśle ma być statyczna. No niezupełnie, będą tu następować niekiedy zmiany. Wyświetlać będzie kilka kategorii z mojego bloga z tytułami wpisów i krótkie opisy. Każdy wpis opatrzony zostanie obrazkiem wyróżniającym, żeby można było lepiej zapamiętać wpis, gdyby ktoś chciał do niego wrócić.

Strona jest w przebudowie. Muszę przyznać, że nie wiedziałam, iż po przeniesieniu treści i zmianie motywu wszystko (dosłownie) się “posypie”. Próbowałam to ogarnąć, ale nie poradziłam sobie z obrazkami: niektóre pokazywały się w oryginalnym rozmiarze, a inne (większość) – w gigantycznych rozmiarach!? Zainstalowałam kolejno kilka wtyczek, które mają za zadanie przywrócić wielkości obrazków do odpowiednich rozmiarów, ale to nic nie dało. Wtyczki informowały, że akcja się udała, ale rezultatów nie było.

Zaczęłam upatrywać “winy” w charakterze motywu i dlatego wielokrotnie zmieniałam motyw na taki, który poradzi sobie z obrazkami. Nieco zrezygnowana muszę przystać na wygląd strony, nie taki, jaki mi się podoba, ale na taki, który spowoduje możliwie najmniejsze spustoszenie w wyglądzie strony. Czeka mnie jeszcze sporo pracy. Niezła zabawa!!!

Jak zazwyczaj, na górze umieszczę MENU. Są to jednocześnie strony bloga. Menu jest rozwijane, pokazując poszczególne kategorie. Mam nadzieję, że organizacja strony będzie wystarczająco czytelna.

Na dole znajdzie się mój adres mailowy.

Iva Kalina

e-mail: ivakalina18@gmail.com